Dynamics CRM Online – Proje Yönetimi

Dynamics CRM Online – Proje Yönetimi

Spring Release ile güncellenen Dynamics CRM Online, portal özellikleri, proje yönetimi ve iş zekası araçları ile daha dikkat çekiyor.

Microsoft Dynamics CRM’in proje yönetim servisi fonksiyonu proje satış, kaynak sağlama, ulaştırma ve faturalama fonksiyonlarını tek bir kanaldan sunan, uçtan uca bir çözüm. Microsoft, her müşterisine özel, öngörülmesi kolay ve karlı deneyimler sunuyor.

Proje yönetim servisi çözümleri ile proje bazlı çalışan şirketler, kişileri, süreçleri ve teknolojiyi bir araya getirebilirler. Bu da müşterileriyle iletişimde oldukları her noktada kattıkları değer sayesinde müşteri deneyiminin ayrılmaz bir bütünü olmalarını sağlar. Tam zamanında ve bütçeye uygun hizmet sağlayabilmek, işbirliğine dayalı, etkili, verimli ve güvenilir bir iletişim gerektirir.

Dynamics CRM Online Proje Yönetimi Özellikleri:

 • Fırsat yönetimi

Entegre satış grafikleri ile proje bazlı fırsat görünümü, tahmini karlılık ve fizibilite için temel ölçekler. Satışçıların hızlıca proje kontratı yaratabilmeleri,harcanan işgücü takibi ve işin kapsamını oluşturabilmeleri adına, entegre iş akış süreçleri.

 • Proje Planlama

  Satış ve proje ekiplerinin işin tahmin ve tanımını aynı platformda takip edebilmeleri için standart proje taslakları. Proje maliyet, efor, satış ölçeği değerlendirilmesi. Proje planlama, takip ve tahmini için müşteri ile yakın işbirliği sayesinde güven kazanımı.

dynamics crm proje yonetimi

 • Kaynak Yönetimi

  Azure Machine Learning sayesinde doğru kaynağın uygunluk ve becerilerine göre doğru iş için önerilmesi. Satış, proje ve kaynak sağlayıcı ekip arasındaki iletişimin basite indirgenerek, talep ve kaynak yönetiminin optimizasyonu. Danışmanlar için açık ya da bağlantılı olan proje rollerine doğrudan erişim olanağı.

 • Takım Çalışması

  Proje ekiplerinin müşteriyle kolayca iletişim kurabilip, işbirliğiyle çalışabilecekleri, kolay kullanımlı, mobilde kullanıma hazır, güçlü O365 modülleri. Office gruplarının proje dokümanlarına kolay ulaşımı. Gerçek zamanlı durum güncellemeleri ile risk yönetimi.

dynamics crm proje yonetimi

 • Zamanlama ve Harcama Yönetimi

  Takvim üzerinde yapılacaklar ve teslim tarihlerinin takibiyle tahmini ve faturalanmış proje zamanı yönetimi. Kullanıcı dostu arayüzler üzerinden projenin son durumu hakkında kolay güncelleme imkanı. Gerçek zamanlı finansal öngörüler ile müşteri memnuniyeti.

 • Müşteri Faturalandırma

  Projenin tüm süreç ve harcamalarının takip edilebildiği, tek noktada hizmet sunan grafik ekranlar. Anlaşmanın tüm koşullarını yansıtan, müşterinin proje edilen ile gerçek bütçe arasındaki şeffaflığı görmesini sağlayan fatura düzeni. Otomatize edilebilen süreçler ile e-mail ya da web üzerinden fatura paylaşımı. Arka plandaki finans uygulamaları ile entegrasyon olanağı.

microsoft crm proje yonetimi

 • Analiz ve Entegrasyon

  Güçlü analizler ile proje ve portföy metriklerine 360 derece bakış, proaktif öngörüler sağlayan güçlü analiz ve etkileşimli grafikler, bütünleşik sistem üzerinden yöneticilere değişiklik yapabilme yetkisi. Arka plandaki finans sistemlerine entegrasyon ile karlılık, harcamalar, getirilere ilişkin güçlü raporlama ve analizler.

Microsoft Dynamics CRM Online’ı

30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanmaya başlamak için tıklayın.