Microsoft FieldOne ile Saha Servis Otomasyonu

Microsoft FieldOne ile Saha Servis Otomasyonu

Microsoft’un kısa bir süre önce satın aldığı FieldOne uygulaması ile şirketler müşterilerine birinci sınıf servis kalitesi ve kusursuz bir müşteri deneyimi sunarken saha operasyonlarında verimliliği arttırarak maliyetleri düşürebiliyorlar.

Müşteriler kusursuz hizmet istiyorlar ve bekliyorlar. Eğer firmalar müşterilerinin beklentilerini karşılayamazlarsa, rakiplerinin tercih edilmesini önlemekte zorlanacaklar.

Saha servis operasyonlarında görev atarken bir çok faktörü göz önünde bulundurmanız gerekiyor: Uygun kişi, gerekli kaynaklarla doğru yerde olmalı, hem de her seferinde.

fieldone mobil is cozumleri

Microsoft FieldOne ve Mobil Çözümler

Mobil İş Yönetimi, firmaların sahadan verileri anlık olarak toplayıp merkez yönetimi sahadaki durumundan haberdar etmelerine ve  stratejik kararların anında alınabilmesine yardımcı olan otomasyon sistemidir.

FieldOne tarafından sunulan mobil iş yönetimi çözümleri iş emri yönetimi, otomatik planlama ve rut ataması, servis ve varlık sözleşmeleri takibi, envanter ve tedarik yönetimi, iş akışı yönetimi gibi özellikleri kapsamaktadır.

fieldone mobil cozumler

FieldOne Sektörel Saha Operasyon Çözümleri

Her sektörün kendine özel iş akışları ve süreç öncelikleri bulunuyor. FieldOne  tüm bu farklılıkları göz önünde bulundurarak geliştirdiği uygulaması ile tüm sektörlerin beklentilerine cevap verebilen çözümler geliştirdi.

Sağlık, otelcilik, sigorta, üretim, gayrimenkul gibi bir çok farklı sektörde, yönetim, bakım ve teknik servis gibi saha operasyonlarında FieldOne Mobil İş Çözümlerinden firmanızın nasıl faydalar sağlayabileceğini öğrenmek için AGC Yazılım Danışmanları ile bağlantıya geçebilirsiniz.