SharePoint 2016

SharePoint 2016

Microsoft,  güvenilir, ölçeklenebilir, güvenli ve yüksek performanslı SharePoint 2016 Release to Manufacturing (RTM) sürümünün lansmanını geçtiğimiz hafta yaptı.

SharePoint 2016 RTM, Microsoft’un sürekli yenilenmeye açık olduğu konusundaki taahhütünü yansıtacak şekilde evrimsel bir adım attığını belgeleyen bir sürüm olarak karşımızda.

Binlerce kullanıcının geri bildirimleri ve kullanıcı deneyimleri değerlendirilerek geliştirilen ve iyileştirilen SharePoint 2016 yepyeni özellikleri ile kullanıma hazır. Örneğin; bulutta hibrit arama özelliği ile kullanıcılar kurum içi ve Office 365 içeriklerine tek bir arama ile erişilebilecek.

SharePoint 2016 Dijital Dönüşüm Sürecinin İhtiyaçlarına Cevap Veriyor

SharePoint on yılı aşkın süredir içerik yönetimi ve birlikte çalışmanın merkezi haline geldi. Milyarlarca doküman SharePoint sistemlerinde depolanıyor. Microsoft, işletmelerin dijital dönüşüm sürecindeki değişen ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde geliştirdiği SharePoint 2016 RTM kurum içinde sadece dökümanların depolandığı bir intranetten daha fazlasını vaad ediyor.

Şirket çalışanlarının daha dinamik hale gelmesi ve dijital içeriklerin artması ile iş süreç ve operasyonlarında çalışanlar arası işbirliğinin daha da önem kazanması, SharePoint’in kurum içindeki rolünü büyümektedir. SharePoint 2016 RTM bu beklentileri karşılayacak tüm işlevselliğe sahip.

SharePoint 2016 RTM, Office 365’in entegre bir parçası olarak iş verimliliğini arttırmak üzere geliştirildi. SharePoint 2016, kullanıcı için daha basit, mobil, akıllı ve güvenli bir araç olarak karşımızda.

SharePoint 2016 RTM hakkında bilgi almak için info@agcyazilim.com adresine mail atın, AGC Yazılım danışmanları sizi hemen arasın.